HAKKIMIZDA

Orsan OPS, 1977 yılında yönetim kurulu başkanımız Salim SERİM tarafından kurulmuştur.

Orsan OPS, dikiş makineleri yedek parçaları üretmek amacı ile faaliyetine başlamış olup, 2002 yılında kendi tasarladığı dikiş makinelerini üretmeyi başarmıştır. 2007 yılından itibaren başta TAI TUSAŞ olmak üzere havacılık ve savunma sanayii sektöründe, 2011 yılından itibaren ise yerli bir yarış otomobil projesinin %65’ini kendi tesisinde üreterek, otomotiv sektöründe boy göstermeye başlamıştır.

Firmamız faaliyet gösterdiği dallarda ARGE’den seri üretime kadar olan tüm süreçlerde sahip olduğu 70 kişilik nitelikli kadrosu ve yılların tecrübesi ile hizmet vermektedir.

Orsan OPS’nin sahip olduğu EN 9100:2018, AS9100D kalite belgesi sayesinde müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamaya çalışmaktadır.

ARGE ve üretim süreçlerini 2015 yılında faaliyete geçen, İstanbul Trakya Serbest bölgesinde yer alan, 5900 M2 kapalı alanı olan, tesisinde sürdürmektedir.

ORSAN OPS kurulduğu günden itibaren “Doğru Fiyat, Doğru Kalite” sloganını benimsemiştir. Kalitesinden ödün vermeden üretimlerine devam eden ORSAN OPS, günümüzde dünyanın birçok ülkesine hizmet vermektedir

GALERİ